Krása pohybu

Aktuality

VOLNÁ MÍSTA V PŘÍPRAVCE

Všem příznivcům moderní gymnastiky oznamujeme, že máme volná místa v přípravce, tedy pro děti od 4-6 let. Trénink jednou týdně ve čtvrtky v tělocvičně ZŠ Dětská v Porubě. Pokud máte zájem, napište na kontaktní email.   

UPOZORNĚNÍ PRO NOVÉ ZÁJEMCE!!!

Z důvodu kapacitního nepřijímáme nové děti ani do přípravky ani do oddílu. V průběhu pololetí se situace může ještě měnit, proto budeme o možnostech informovat. Děkujeme za pochopení. 

On-line tréninky říjen 2020

Z důvodu vládních opatření budeme trénovat on-line :-) Odkliďte z dosahu vše rozbitné a jdem na to!

Covid 19 -uvolňování opratření

Dobrý den, bohužel, dnes jsem dostala informaci, že ZŠ Štúra nás do tělocvičny už nepustí. Pokud to bude možné, tréninky zatím budou probíhat venku.  O dalších změnách budu informovat.

Podzimní sezona 2019/20 společné skladby

Tak opět začínáme....jako každý podzim nás čeká Českomoravský pohár, Oblastní přebor a MČR společných skladeb. Připomínám, že první závod budeme pořádat my 12.10.2019 v Hlučíně.  

První trénink sezona 2019/20

 První trénink proběhne 5.9.2019 na ZŠ Bulharská. Menší od 17-18 hod, větší děti od 18-19 hod. Dále probíhají tréninky podle harmonogramu.

PRO NOVÉ ZÁJEMCE

 Informace pro nové zájemce. Vzhledem k tomu, že máme naplněnou kapacitu v oddíle i v přípravce, nové členy momentálně nepřijímáme. 

Přípravka - ukázková hodina pro rodiče

  Ve čtvrtek 14.6.2018 se uskuteční ukázková hodina pro rodiče dětí z přípravky. Děvčata předvedou část tréninku, zapojíme i rodiče aktivní účastí a určitě bude i odměna za celoroční snažení.  

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE

   Oddíl i přípravka jsou již zcela kapacitně naplněny, proto nové členy již nepřijímáme.

NOVÁ SEZONA 2017-18

  Zdravím všechny gymnastky po prázdninách. První trénink bude 7.9.2017 a pak budeme pokračovat ve stejných časech a dnech jako loni.   Už se těšíme ...trenérky

Vyhledávání

Kontakt

Lucius-TJ Sokol Třebovice Třebovická 5351
Ostrava-Třebovice
722 00