Krása pohybu

Aktuality

Dar firmy Heimstaden Czech s.r.o.

Dar firmy Heimstaden Czech s.r.o.

V roce 2023 nám firma Heimstaden Czech s.r.o. v rámci Zaměstnaneckého grantu 2023 darovala finanční prostředky ve výši 10 000,- Kč na projekt  Pořízení tréninkového vybavení pro sportovní oddíl moderní gymnastiky. Finance byly použity na pořízení nových sportovních mikin pro naše děvčata,...

Tréninkové prostory

V říjnu 2023 jsme se dočkali otevření nové sportovní haly v Ostravě - Třebovicích!!! Ta je nyní naším hlavním tréninkovým prostorem!

VOLNÁ MÍSTA V PŘÍPRAVCE

Všem příznivcům moderní gymnastiky oznamujeme, že máme volná místa v přípravce, tedy pro děti od 4-6 let. Trénink jednou týdně ve čtvrtky v tělocvičně ZŠ Bulharská v Porubě. Pokud máte zájem, napište na kontaktní email.   

UPOZORNĚNÍ PRO NOVÉ ZÁJEMCE!!!

Z důvodu kapacitního nepřijímáme nové děti ani do přípravky ani do oddílu. V průběhu pololetí se situace může ještě měnit, proto budeme o možnostech informovat. Děkujeme za pochopení. 

On-line tréninky říjen 2020

Z důvodu vládních opatření budeme trénovat on-line :-) Odkliďte z dosahu vše rozbitné a jdem na to!

Covid 19 -uvolňování opratření

Dobrý den, bohužel, dnes jsem dostala informaci, že ZŠ Štúra nás do tělocvičny už nepustí. Pokud to bude možné, tréninky zatím budou probíhat venku.  O dalších změnách budu informovat.

Podzimní sezona 2019/20 společné skladby

Tak opět začínáme....jako každý podzim nás čeká Českomoravský pohár, Oblastní přebor a MČR společných skladeb. Připomínám, že první závod budeme pořádat my 12.10.2019 v Hlučíně.  

První trénink sezona 2019/20

 První trénink proběhne 5.9.2019 na ZŠ Bulharská. Menší od 17-18 hod, větší děti od 18-19 hod. Dále probíhají tréninky podle harmonogramu.

PRO NOVÉ ZÁJEMCE

 Informace pro nové zájemce. Vzhledem k tomu, že máme naplněnou kapacitu v oddíle i v přípravce, nové členy momentálně nepřijímáme. 

Přípravka - ukázková hodina pro rodiče

  Ve čtvrtek 14.6.2018 se uskuteční ukázková hodina pro rodiče dětí z přípravky. Děvčata předvedou část tréninku, zapojíme i rodiče aktivní účastí a určitě bude i odměna za celoroční snažení.  

Vyhledávání

Kontakt

Lucius-TJ Sokol Třebovice U Kadlubku 5087/4
Ostrava-Třebovice
722 00