Krása pohybu

Aktuality

VÁNOČNÍ HVĚZDIČKA - oddílové předvánoční závody

  Pomalu se blíží Vánoce a s nimi i již tradiční oddílové závody, kde se děti předvedou rodičům a příbuzným a popřejeme si hezké svátky.   Tentokrát připadly závody na datum 21.12.2015 a budou se konat v tělocvičně ZŠ Bulharská. Podrobné informace budu včas posílat mailem.

Českomoravský pohár ve společných skladbách

"Podzimní sezóna" patří tradičně společným skladbám. Letos se nám podařilo postavit 3 sestavy - bez náčiní, s obručemi a s kužely. Seriál závodů o postup do finále v Českomoravském poháru začal minulou sobotu 10.10. 2015 ve Zlíně. Tak nám držte pěsti, aby se děvčata opět probojovala do pražského...

Letní soustředění - Žimrovice Areál dobré pohody

Letní soustřdění máme za sebou! Holky dostaly zabrat, spoustu se toho naučily, díky blízké řece jsme přežily i opravdu letní počasí :-) Koukněte na fotogalerii, jak jsme se ten týden měly.

Vystoupení 2.3.2015 - Valná hromada TJ Sokol Třebovice

  Po tréninku - vystoupí stejné složení jako na Sokolském večírku plus ještě nějaká sestavička asi z II. kat.

Mimořádný trénink

  V sobotu 7.3.2015 v tělocvičně na Bulharské bude mimořádný trénink pro KPMG a ZPMG - starší ( od II. kat. ta děvčata, která jedou na Baby cup )Trénink bude od 8:30 - 11:30 hod.

TRÉNINK 2015

  První trénink po svátcích bude 5.1.2015 v obvyklou dobu.

Oblastní přebory ve společných skladbách

Oblastní přebor ve společných skladbách se uskuteční v pátek 24.10.2014 v hale Spartak Přerov! Sraz na místě nejpozději v 16:00hod!

NEZAPOMEŇTE!!!

Nezapomeňte, že v pátek 6. června NENÍ trénink! V případě neupršeného počasí se sejdeme na Třebovické Roli! Poslední trénink proběhne 23. června. Skončili individuální závody a musíme se chystat na podzimní sezónu společných skladeb! Účast na trénincích je proto stále nutná :-)

UPOZORNĚNÍ !!!

 Pozor: TRÉNINK 20.12.2013 NA ZŠ ŠTÚRA   BUDE !!!!!!!!

Vyhledávání

Kontakt

Lucius-TJ Sokol Třebovice Třebovická 5351
Ostrava-Třebovice
722 00