Krása pohybu

BABY CUP BRNO 23.3.2013

27.03.2013 12:30

V sobotu 23.3.2013 jsme zavítali do Brna na již 19. ročník pohárového závodu ZPMG BABY CUP. Zimní počasí neodradilo a počet závodnic se pohyboval téměř ke dvěma stům. Gymnastky našeho oddílu se zúčastnily také v hojném počtu v šesti kategoriích. Nejmenší děvčata měla těžký úkol bojovat o medailové pozice, jelikož jejich startovní listina čítala až 28 závodnic. Přesto jsme dosáhly skvělých výsledků. S přehledem a s pěkným bodovým náskokem vyhrály svoji kategorii Erička a Viktorka a odvážely si tak krásné zlaté medaile a poháry. Ostatní děvčata však skončila také skvěle. Jen chybělo trošku toho sportovního štěstíčka. 4tyři závodnice totiž skončily těsně pod medailovými pozicemi, tedy bramborové medaile. Chyběly jim opravdu setinky a desetinky. O to víc mrzely drobné chybičky, kterých se při cvičení dopustily. Nicméně celkové umístění našich závodnic je výborné, všechny byly ve výsledkových listinách do první desítky.

Nezbývá než popřát další úspěchy v blížících se závodech a gratulovat všem k dosaženému výsledku.