Krása pohybu

Aktuality

Přípravka - ukázková hodina pro rodiče

  Ve čtvrtek 14.6.2018 se uskuteční ukázková hodina pro rodiče dětí z přípravky. Děvčata předvedou část tréninku, zapojíme i rodiče aktivní účastí a určitě bude i odměna za celoroční snažení.  

INFORMACE PRO NOVÉ ZÁJEMCE

   Oddíl i přípravka jsou již zcela kapacitně naplněny, proto nové členy již nepřijímáme.

NOVÁ SEZONA 2017-18

  Zdravím všechny gymnastky po prázdninách. První trénink bude 7.9.2017 a pak budeme pokračovat ve stejných časech a dnech jako loni.   Už se těšíme ...trenérky

19.6.2017 pondělí - trénink pro rodiče - vystoupení , zhodnocení sezony...

Tento trénink není posledním tréninkem této sezony...

Vystoupení a Radovánky

V pátek 27.1.2016 budeme mít vystoupení na Sokolském večírku.V sobotu 28.1.2016 budeme vystupovat také  na Radovánkách - dětském maškarním plese, na které jsou všechny děvčata srdečně zvána!

Upozornění na změnu místa tréninku

Připomínáme všem, že do prosince 2016 mají větší děvčata pondělní trénink v tělocvičně na Štúra!!!

Tak už máme po soustředění!

Prázdniny hrozně rychle letí, je už půlka srpna. Letní soustředění tak máme za sebou. Udělala se spousta práce na sestavách a nechyběla ani zábava - olympiáda, hledání pokladu a opékání buřtů. Pár fotek najdete ve fotogalerii.Holkám přejeme pěkný zbytek prázdnin!

Máme tady prázdniny!

Přejeme všem krásné prázdniny a těšíme se na soustředění v Areálu dobré pohody!!!(Pohoda tam sice bude :-), ale čeká nás spousta práce na přípravě společných skladeb.)

MÁME MISTRYNI ČESKÉ REPUBLIKY

  V sobotu 4.6.2016 se Vendulka Štverková postavila na nejvyšší stupínek v závodě základního programu a stala se Mistryní České republiky v I. kategorii.   Krásný úspěch měla i Simonka Sikorová, která si ve III. kategorii vybojovala bronzovou medaili.  Družstvo první zároven skončilo...

Vyhledávání

Kontakt

Lucius-TJ Sokol Třebovice Třebovická 5351
Ostrava-Třebovice
722 00